Соціалісти Болгарії нарікають на збитки від санкцій ЄС проти РФ

П'ятниця, 17 березня 2017, 14:27

Болгарія "платить занадто високу ціну" за запроваджені ЄС санкції проти Росії.

Про це заявила лідер соціалістичної партії Болгарії Корнелія Нінова, повідомляє Reuters.

З такою вона виступила напередодні призначених на 26 березня парламентських виборів.

Відзначимо, що нині соціалістична партія Болгарії з рейтингом близько 30%, який збільшився після перемоги проросійського політика Румена Радева на президентських виборах у листопаді є головним претендентом на перемогу на наступних парламентських виборах.

"Болгарська соціалістична партія виступає проти розширення санкцій проти Росії, оскільки вони шкодять болгарським національним інтересам, болгарської економіці, сільському господарству, туризму", – заявила Нінова в інтерв'ю Reuters.

"Ми маємо збитки від цих санкцій", – підкреслила вона.

За словами Нінової, соціалісти Болгарії "незмінні у своєму прагненні залишатися у складі ЄС … проте, ми (в Болгарії) очікуємо такого ставлення до Болгарії. Ми не приймаємо подвійні стандарти, "Європи на різних швидкостях" та інших форм дискримінації", – наголосила лідер соціалістів Болгарії.

Раніше віце-президент Болгарії Іліяна Йотова заявила про необхідність поступово братися до скасування санкцій проти Росії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.

Компенсація за знищене війною: на чому вже зараз варто зосередитися Україні

Завдання України – вимагати створення окремого міжнародного механізму з компенсації Україні за рахунок заморожених активів РФ.

Аргумент для Путіна: як питання Косова повернулося у велику політику

Якщо не поставити крапку в косовському питанні, то Росія буде постійно використовувати цей прецедент для виправдання анексії територій сусідніх держав.