Додон назло уряду заявив, що Молдова візьме участь у Міжпарламентській асамблеї СНД

П'ятниця, 17 березня 2017, 15:46

Президент Молдови Ігор Додон заявив, що Молдова візьме участь в Міжпарламентській асамблеї держав-учасників СНД, яка пройде в Санкт-Петербурзі 26-28 березня.

Про це він повідомляє видання Newsmaker.

Додон підтвердив зацікавленість у тому, щоб головування в СНД перейшло в найближчі роки до Молдови.

 "Як стало відомо, керівництво парламенту заявило, що парламентська більшість може відмовитися від участі у Міжпарламентській асамблеї держав-учасників СНД, яка пройде в Санкт-Петербурзі 26-28 березня. Заявляю, що Молдова візьме участь в майбутній Міжпарламентській асамблеї СНД у Санкт-Петербурзі повноцінною делегацією, незалежно від заяв керівництва парламенту і уряду. Треба будувати мости, а не споруджувати нові залізні завіси", — заявив президент Молдови.

Раніше спікер парламенту Молдови Андріан Канду заявив, що Молдова може відмовитися від участі у Міжпарламентській асамблеї держав-учасників СНД. За його словами, це пов'язано з відсутністю конкретних дій російської влади у відповідь на ноту про зловживання російських спецслужб по відношенню до молдовських чиновників.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.

Компенсація за знищене війною: на чому вже зараз варто зосередитися Україні

Завдання України – вимагати створення окремого міжнародного механізму з компенсації Україні за рахунок заморожених активів РФ.

Аргумент для Путіна: як питання Косова повернулося у велику політику

Якщо не поставити крапку в косовському питанні, то Росія буде постійно використовувати цей прецедент для виправдання анексії територій сусідніх держав.