Додон готовий повісити в кабінеті портрет Путіна

Четвер, 16 березня 2017, 14:10

Проросійський президент Молдови Ігор Додон заявив, що вважає президента РФ Володимира Путіна прикладом для наслідування і готовий повісити його портрет у своєму робочому кабінеті.

Про це Додон розповів в інтервʼю ТАСС напередодні свого візиту до Москви.

Відповідаючи на питання про те, портрети кого з трьох світових політиків він готовий повісити у себе в кабінеті, Додон розповів, що серед сучасників таким є саме Путін.

"Першим був би Штефан Великий, статуя якого вже є в моєму кабінеті. Другим – Шарль де Голль, який був державником. Мені подобається його ідея Великої Європи від Атлантики до Уралу. Думаю, що майбутнє за його ідеєю: ділити Європу на частини, встановлювати нову "залізну завісу", намагатися ізолювати Росію – безперспективно", – сказав Додон.

"Із сучасників – Володимир Володимирович Путін, який зміг повернути росіянам віру в майбутнє своєї країни", – наголосив президент Молдови.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.