Еро поговорив з Лавровим про дії сепаратистів на Донбасі

Неділя, 19 березня 2017, 11:37

Міністр закордонних справ Франції Жан-Марк Еро під час телефонної розмови з главою МЗС Росії Сергієм Лавровим засудив дії сепаратистів щодо експропріації підприємств на Донбасі.

Про це повідомляє прес-служба МЗС Франції.

"Міністри домовилися активізувати зусилля у "нормандському форматі" з реалізації Мінських домовленостей, у той час як ситуація на місцях продовжує викликати занепокоєння", - йдеться у повідомленні.

Французький міністр наголосив на відповідальності усіх сторін у питанні дотримання режиму припинення вогню і відведення важкого озброєння.

Еро засудив дії сепаратистів щодо експропріації підприємств на Донбасі, що не сприяє врегулюванню ситуації.

Раніше повідомлялося, що міністр закордонних справ Франції Жан-Марк Еро закликав Російську Федерацію використати її вплив на бойовиків для досягнення політичного урегулювання конфлікту на Донбасі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.