Половина громадян країн ЄС не займається жодним видом спорту

інфографіка
Четвер, 2 березня 2017, 13:08

Майже половина (49,8%) населення у віці 18 років і старше в країнах Європейського Союзу не займається жодним видом спорту.

Про це свідчать дані Eurostat.

Майже третина (29,9%) витрачають не менше двох з половиною годин на тиждень у вільний час для занять фізичною діяльністю. Сюди враховується і користування велосипедом як видом транспорту.

Два з половиною години помірної інтенсивності фізичної активності на тиждень - це мінімальний рівень фізичної активності, рекомендований Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ) для дорослих віком 18 років і старше.

натисніть для збільшення 

Фізичними вправами щонайменше 2,5 години на тиждень займаються 34,5% чоловіків і 25,6% жінок.

Загалом в ЄС 40,5% високоосвічених людей витрачали не менше двох з половиною годин в тиждень на фізичну активність, порівняно з менше ніж чвертю (19.2%) тих, хто має низький рівень освіти.

В ЄС найбільша частка людей, які регулярно займаються фізичними вправами, у Фінляндії (54,1%), Данії (53,4%) і Швеції (53,1%), далі йдуть Австрія (49,8%) і Німеччина (47,3%).

 На протилежному кінці шкали - Румунія (7,5%) та Болгарія (9,0%).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.

Компенсація за знищене війною: на чому вже зараз варто зосередитися Україні

Завдання України – вимагати створення окремого міжнародного механізму з компенсації Україні за рахунок заморожених активів РФ.

Аргумент для Путіна: як питання Косова повернулося у велику політику

Якщо не поставити крапку в косовському питанні, то Росія буде постійно використовувати цей прецедент для виправдання анексії територій сусідніх держав.