Рада відмовляється приймати закон про автотранспорт з євроінтеграційного пакету

Четвер, 2 березня 2017, 13:18

У Верховній раді існує сильна протидія прийняттю закону про автотранспорт, що входить в пакет євроінтеграційних реформ.

Про це заявив заступник міністра інфраструктури з питань євроінтеграції Віктор Довгань, повідомляє кореспондент "Європейської правди".

"Це базовий законопроект, який імплементує відразу кілька директив ЄС у сфері автомобільного транспорту. Ми довго погоджували його з депутатами, потім від нас зажадали розбити його на два документа, потім нам сказали, щоб його вносили депутати, а не міністерство. У підсумку ця ініціатива заблокована", - сказав Довгань.

За його словами, багато з положень законопроекту є вкрай непопулярними. "Це і обмежувачі швидкості, і тахометри (для вантажного та пасажирського транспорту). Неофіційно в Раді кажуть, що законопроект не буде прийнятий. Однак, це базові вимоги, тому відмовитися від них ми не можемо", - зазначив Довгань.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.