У Шотландії призупинили дебати щодо референдуму після нападу у Лондоні

Середа, 22 березня 2017, 18:22

Парламент Шотландії призупинив дебати щодо другого референдуму про незалежність через напад біля будівлі парламенту у Лондоні.

Про це повідомила лідер шотландських консерваторів Рут Девідсон у Твіттері.

"Я задоволена, що здоровий глузд переміг і парламент призупинив роботу до того часу, поки ми не матимемо краще розуміння того, що сталося у Вестмінстері" - написала вона.

Як повідомляють британські ЗМІ, у шотландському парламенті спочатку не планували переривати роботу, однак пізніше змінили своє рішення.

"Я думками з усіма, хто зараз у Вестмінстері і біля нього опинилися у центрі цієї страшної події, а також зі сміливими рятувальними службами" - написала у Твіттері перший міністр Шотландії Нікола Стерджен.

Раніше повідомлялося, що парламент Шотландії сьогодні, 22 березня, проголосує з питання про необхідність проведення нового референдуму про незалежність, всупереч протидії з боку Лондона.

Нагадаємо, у Лондоні на Вестмінстерському мосту, біля парламенту Британії, відбулася перестрілка.

Свідки також заявили про озброєного ножем чоловіка на території палацу.

Згодом стало відомо, що поліцейські застрелили чоловіка, який напав на них з ножем.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?