МЗС Польщі засудило затримання під час мітингу в Мінську

Неділя, 26 березня 2017, 13:12

Міністерство закордонних справ Польщі висловило своє занепокоєння тим, яким чином влада Білорусі розігнала мирну акцію протесту в Мінську 25 березня 2017 року.

Про це йдеться у заяві польського зовнішньополітичного відомства.

"Профілактичні затримання та арешти, а також залякування журналістів та активістів незалежних організацій … в тому числі обшук приміщень організації "Вясна", а також перешкоджання маніфестації  … є яскравим прикладом порушення основних громадянських прав і свобод, які відбуваються останнім часом в Білорусі", – йдеться у повідомленні.

"Ми настійливо рекомендуємо утриматися від застосування насильства з боку правоохоронців і негайного звільнення затриманих",  додали у прес-службі польського МЗС.

Раніше повідомлялося, що Євросоюз закликав владу Білорусі поважати свободу вираження думки та звільнити велику кількість затриманих під час мітингу в День волі у Мінську пересічних громадян та журналістів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.