Іран запровадив санкції проти 15 фірм США за "порушення прав людини"

Неділя, 26 березня 2017, 13:34

Влада Ірану заявила про запровадження санкцій проти 15 американських фірм через порушення тими прав людини та звʼязки з Ізраїлем.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на іранське державне інформаційне агентство IRNA.

Агентство цитує МЗС Ірану, яке заявило що компанії, проти яких запроваджені санкції, грубо порушують "права людини" і "співпрацюють з Ізраїлем проти палестинців".

Іранські санкції передбачають, конфіскацію активів компаній на території Ірану та заборону на відносини з ними.

Як відзначає Reuters, наразі не зрозуміло, чи матимуть санкції Ірану вплив на якусь з компаній, серед яких опинилися і оборонна фірма Raytheon, адже не відомо, чи мали компанії, що потрапили до санкційного списку, будь-які відносини з Іраном.

Нагадаємо, раніше США ввели санкції проти 30 іноземних юридичних і фізичних осіб у 10 країнах за причетність до розробки зброї масового знищення та ракетної зброї в Ірані, КНДР та Сирії, відповідно до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї (ДНЯЗ).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.

Латвія готує загострення: як Рига пішла на конфлікт із РФ та російською меншиною

Латвія усунула останню перешкоду для знищення монументів, що пов’язані з радянською окупацією. Як на такий крок відповість РФ?

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.