США ввели санкції проти 30 компаній та фізосіб у 10 країнах за ядерні програми

П'ятниця, 24 березня 2017, 16:55

США ввели санкції проти 30 іноземних юридичних і фізичних осіб у 10 країнах за причетність до розробки зброї масового знищення та ракетної зброї в Ірані, КНДР та Сирії, відповідно до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї (ДНЯЗ).

Про це повідомляється на сайті Державного департаменту США.

Санкції США застосовуються до конкретних осіб і організацій, які будуть зазначені у федеральному регістрі та будуть діяти протягом двох років. 

Повідомляється, що одинадцять компаній попали під санкції у зв'язку з ракетною програмою Ірану. Серед них компанії та фізичні особи, які в основному знаходяться у Китаї, КНДР та Арабських Еміратах.

Ще 19 іноземних юридичних і фізичних осіб були покарані санкціями за інші порушення.

Повідомляється, що ці юридичні та фізичні особи були покарані за те, що передавали або отримували з Ірану, Північної Кореї або Сирії товари, послуги або технології, що могли зробити матеріальний внесок в розробку зброї масового знищення і ракетної зброї.

Нагадаємо, адміністрація президента США Дональда Трампа розглядає радикальні санкції, спрямовані на те, щоб "відрізати" Північну Корею від світової фінансової системи в рамках заходів боротьби з ядерною загрозою Пхеньяна.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.

Компенсація за знищене війною: на чому вже зараз варто зосередитися Україні

Завдання України – вимагати створення окремого міжнародного механізму з компенсації Україні за рахунок заморожених активів РФ.

Аргумент для Путіна: як питання Косова повернулося у велику політику

Якщо не поставити крапку в косовському питанні, то Росія буде постійно використовувати цей прецедент для виправдання анексії територій сусідніх держав.