Уламки Ту-154, який розбився під Смоленськом, перевірять в Іспанії

Понеділок, 27 березня 2017, 15:15

Іспанська лабораторія проведе експертизу уламків Ту-154, в якому розбився президент Польщі Лех Качинський під Смоленськом у 2010-му році на наявність вибухових речовин.

Про це повідомляє Onet з посиланням на інформацію прокуратури Польщі.

За інформацією польської прокуратури криміналістична лабораторія в Мадриді (Comisaría General de Policía Científica) стала "ще однією іноземною організацією, до якої прокурори, які ведуть розслідування, пов'язане з авіакатастрофою під Смоленськом звернулися з проханням про експертизу".

Польська прокуратура наголошує, що іспанська лабораторія має перевірити уламки літака на "наявність залишків вибухових речовин".

Onet нагадує, що польська прокуратура звернулася до чотирьох європейських лабораторій судово-медичної експертизи за допомогою у встановленні причини смоленської катастрофи, зокрема, щодо наявності слідів вибухових речовин на уламках літака та на тілах загиблих.

Раніше повідомлялося, що найближчим часом криміналістична лабораторія Fort Halstead, що неподалік Лондона, вивчить на наявність слідів вибухових речовин уламки президентського Ту-154, який 10 квітня 2010 року розбився під Смоленськом.

Як відомо, 10 квітня 2010 року неподалік летовища "Сєвєрний", що поблизу Смоленська, розбився літак Ту-154 з президентом Польщі Лехом Качинським на борту.

У катастрофі загинуло 96 осіб. Польська делегація прямувала на урочистості з нагоди 70-ї річниці Катинського злочину.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

"Це не наша війна"? Що означає угорський підхід до агресії РФ проти України

Спільним інтересом наших держав є європейська інтеграція українського народу, із гарантуванням прав угорців Закарпаття.

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.

А Ердоган проти: навіщо Туреччині блокувати розширення НАТО

Чи використає Анкара своє право вето для блокування членства Фінляндії та Швеції? Такий демарш більш схожий на запрошення західних країн до торгу.