Навколо Віндзорського замку встановили бар'єри безпеки після теракту в Лондоні

фото
Вівторок, 28 березня 2017, 16:43

Британська поліція встановила нові антитерористичні бар'єри навколо Віндзорського замку – резиденції британських монархів, в рамках посилення заходів безпеки після теракту біля парламенту минулого тижня.

Про це повідомляє Evening Standard.

Віндзор є найстарішим і найбільш населеним замком у світі, розташований приблизно в 30 км на захід від британської столиці.

Нові бар'єри встановили напередодні чергової "зміни варти" в середу. Під час цієї процедури солдати у червоній формі і ведмежих шапках йдуть групою через місто Віндзор, перш ніж відправитися в замок.

Фото standard.co.uk 

Церемонія користується величезною популярністю у туристів і щорічно до Віндзору приїжджають понад 1,3 мільйона людей. За словами поліцейських, нові бар'єри встановлені на додаток до звичайного перекриття доріг.

"Ці заходи дозволять підвищити безпеку на церемонії зміни варти. Я сподіваюся, що люди у Віндзорі зрозуміють причини встановлення бар'єрів і розуміють, чому вони необхідні", - сказав начальник місцевої поліції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

4 кроки до покарання воєнних злочинців: як має діяти Україна

Чи зможуть українські органи правосуддя довести задокументовані воєнні злочини до судових вироків і покарань?

Пояснюємо, чому редактори New York Times не зрозуміли суть війни РФ проти України. І не тільки вони

Обмеження допомоги Україні та згода на поступки стане найгіршою геополітичною помилкою американської адміністрації за кілька десятиліть.

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку

Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.