Німеччина знайшла альтернативу базі Інджирлік в Туреччині

Середа, 29 березня 2017, 11:32

Уряд Німеччини на тлі загострення відносин з Туреччиною розпочав пошук альтернативи військово-повітряній базі Інджирлік, на якій розміщений контингент Бундесверу.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

"З військової точки зору придатними є військові бази в Йорданії, Кувейті і на Кіпрі", – так відповіли в німецькому уряді на запит депутатів бундестагу від Лівої партії.

"Представники бундесверу відвідали три військових об'єкта в Йорданії і Кувейті, а також бази Акротірі і Пафос на Кіпрі", – уточнюється в документі.

Втім, за інформацією уряду, Німеччина наразі ще не проводила переговори з цими країнами переговорів про використання баз Бундесвером.

Видання відзначає, що в зв'язку з новим загостренням відносин між Туреччиною і Німеччиною, після заборони турецьким політикам проводити в Німеччині передвиборну агітацію низка депутатів Бундестагу від правлячої коаліції, закликали вивести контингент Бундесверу з турецької бази в Інджирлику.

Як відомо, на базі Інджирлік на сході Туреччини розміщені близько 270 солдатів і офіцерів бундесверу, а також кілька літаків-розвідників "Торнадо", які підтримують міжнародну коаліцію на чолі з США в боротьбі проти терористичної організації "Ісламська держава".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?

"Це не наша війна"? Що означає угорський підхід до агресії РФ проти України

Спільним інтересом наших держав є європейська інтеграція українського народу, із гарантуванням прав угорців Закарпаття.

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.