Конгрес перегляне програму віз, за якими у США працюють українські програмісти

П'ятниця, 3 березня 2017, 07:45

Група американських конгресменів від Демократичної та Республіканської партій внесла до Палати представників законопроект реформування програм робочих віз H-1B та L-1.

Про це повідомляє Голос Америки.

Законопроект покликаний "захистити американських робітників та покарати компанії, які виводять робочі місця за межі СШАі тим самим позбавляють висококваліфікованих американських громадян шансів на працевлаштування у США".

Робочі візи H-1B та L-1 дають американським та міжнародним роботодавцям, які працюють у США, змогу винаймати на роботу безпосередньо у Сполучених Штатах закордонних працівників. За цими візами, серед іншого, до США прибуває значна кількість професіоналів ІТ індустрії, включно з українськими та російськими програмістами.

"Зловживання візовими програмами заради отримання дешевої робочої сили вдаряє по американському середньому класу і з цим не можна більше миритись" - прокоментував законопроект конгресмен-демократ Біл Паскрелл.

Законопроект, який отримав підтримку з боку ряду впливових американських профспілкових організацій, передбачає серед іншого заборону для роботодавців міняти американських працівників на робітників, які прибули до США за візами H-1B та L-1, або надавати власникам H-1B віз преференції при прийомі на роботу;  заборону компаніям винаймати власників віз H-1B, якщо вони мають понад 50 працівників і понад 50% цих працівників є власниками віз H-1B та L-1.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?

"Це не наша війна"? Що означає угорський підхід до агресії РФ проти України

Спільним інтересом наших держав є європейська інтеграція українського народу, із гарантуванням прав угорців Закарпаття.

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.