Сенатори США закликали Трампа не пом'якшувати санкції проти РФ

П'ятниця, 3 березня 2017, 10:13

Американський сенатор-демократ від штату Нью-Джерсі Роберт Менендес вніс резолюцію, що закликає адміністрацію президента Дональда Трампа не послаблювати санкції відносно РФ до повного виконання Мінських домовленостей.

Про це йдеться у повідомленні на сайті сенатора.

У резолюції, яка внесена до третьої річниці незаконної анексії Криму, висловлюється стурбованість з приводу російської агресії і того, що Володимир Путін продовжує незаконну підтримку сепаратистів на сході України.

"Ця двопартійна резолюцію надсилає потужний і недвозначний сигнал про солідарність з народом України, засудження дій Володимира Путіна, і обережність в адміністрації Трампа… Незалежно від політичних вітрів в США, ми повинні забезпечити, щоб санкції як і раніше залишалися найбільш могутнім і мирним важелем, який ми маємо в нашому арсеналі дипломатичних засобів ", - сказав Менендес.

Резолюція засуджує триваюче російське військове втручання в Україні та підтверджує, що санкції, введені відносно РФ за дестабілізацію міжнародного порядку в Східній Європі, не повинні бути зняті, поки РФ не дотримується всіх умов Мінських угод.

Документ також закликає уряд США, союзників в Європі, Організацію Об'єднаних Націй та міжнародних партнерів продовжувати чинити тиск на уряд РФ, щоб змусити його виконувати свої міжнародні зобов'язання.

Резолюцію підтримав також сенатор-республіканець від штату Південна Кароліна Ліндсі Грем.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua