Євродепутат від Польщі образив жінок заявою, що вони мають заробляти менше за чоловіків

відео
П'ятниця, 3 березня 2017, 12:29

Євродепутат від Польщі Януш Корвін-Мікке, відомий своїми антиукраїнськими заявами і нацистськими жестами, тепер відзначився і образою на адресу жінок.

Фрагмент виступу євродепутата наводить на своїй сторінці у Facebook група соціал-демократів у Європарламенті.

"Звісно ж, жінки повинні заробляти менше за чоловіків, бо вони слабші, менші, менш розумні. Вони повинні заробляти менше", - заявив Корвін-Мікке.

Така заява супроводжувалася обуреними вигуками євродепутаток.

Раніше цей євродепутат вже відзначався низкою скандальних заяв і вчинків.

Зокрема, Корвін-Мікке заявив, що Україна є "справжньою загрозою для поляків", в той час як Росія є природним союзником Польщі.

Наприкінці 2015 року він прилетів до окупованого Криму. На анексований Росією півострів євродепутат вирушив через Москву. У зв’язку з цим ГПУ відкрила проти нього провадження.

Крім того, під час виступу проти запровадження єдиного квитка для подорожей країнами Європи Корвін-Мікке завершив свою промову нацистським привітанням.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Чому ЄС має визнати Україну країною-кандидатом просто зараз

ЄС має запропонувати Україні не лише план відбудови, а й створення її незалежних інституцій, необхідних для того, щоб бути частиною Євросоюзу.

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.

Латвія готує загострення: як Рига пішла на конфлікт із РФ та російською меншиною

Латвія усунула останню перешкоду для знищення монументів, що пов’язані з радянською окупацією. Як на такий крок відповість РФ?