Туск прибуде на допит до прокуратури Варшави 19 квітня

Четвер, 30 березня 2017, 11:47

Голова Європейської ради Дональд Туск 19 квітня цього року прибуде на допит до окружної прокуратури Варшави.

Про це повідомляє Onet з посиланням на прес-секретаря Туска.

"Дональд Туск прибуде 19 квітня на допит до варшавської окружної прокуратури, де він повинен дати показання як свідок", – цитує видання прес-секретаря Пребена Ааманна.

Йдеться про розслідування проти колишніх керівників Служби контррозвідки Польщі, які без дозволу влади уклали угоду про співпрацю з російською ФСБ.

Попередньою датою слухання було 15 березня поточного року, однак тоді Туск не зміг з'явитися в прокуратуру через участь у сесії Європейського парламенту в Страсбурзі.

Раніше повідомлялося, що голову Європейської ради Дональда Туска знову викликали до Варшавської окружної прокуратури на допит, який відбудеться 19 квітня.

Нагадаємо, в грудні 2016 року стало відомо, що прокуратура пред'явила звинувачення двом представникам командування військової Служби контррозвідки.

Вони звинувачуються в перевищенні своїх повноважень шляхом співпраці зі службою іншої держави без згоди глави уряду.

Йдеться про укладену в квітні 2010 року після авіакатастрофи президентського літака Ту-154М угоду між польською контррозвідкою і ФСБ, що стосується взаємодії сторін у боротьбі з різними загрозами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.

Латвія готує загострення: як Рига пішла на конфлікт із РФ та російською меншиною

Латвія усунула останню перешкоду для знищення монументів, що пов’язані з радянською окупацією. Як на такий крок відповість РФ?

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.