Британія оприлюднила план заміни законів ЄС після Brexit

Четвер, 30 березня 2017, 20:16

Британський уряд оприлюднив план, за яким країна має замінити законодавство Європейського Союзу національним законодавством в рамках підготовки до виходу з блоку.

Про це повідомляє ВВС.

Британія має замінити близько 12 тисяч європейських законів - від прав працівників до охорони довкілля.

Міністр з питань Brexit Девід Девіс заявив, що проект документу (the Great Repeal Bill) "забезпечить ясність і певність для бізнесу і споживачів на той день, коли ми залишимо ЄС".

За його словами, це дозволить бізнесу працювати, "знаючи, що закони не змінилися за одну ніч", а також забезпечити відсутність різких змін у галузі індивідуальних прав.

Він також сказав, що прав працівників, захисту навколишнього середовища та права споживачів, які в даний час закріплені у законодавстві ЄС, будуть продовжувати працювати як закони Британії – хоча парламент матиме право змінити їх пізніше.

Законопроект про скасування буде також означити "кінець верховенство права ЄС у Великій Британії", додав він.

Проект закону передбачає вихід Британії з-під юрисдикції Європейського суду. Передбачається, що закон набуде чинності в день виходу Британії з ЄС.

Нагадаємо, 29 березня президент Європейської ради Дональд Туск отримав від повіреного у справах Британії листа про формальний початок процедури Brexit.

Таким чином, офіційна процедура виходу Британії зі складу ЄС розпочалася.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Між критикою Путіна та спробами порозумітися: якою буде Німеччина після Меркель

"Будь-який новий німецький лідер захоче врегулювати свої відносини з РФ. Однак населення Німеччини почало критичніше ставитися до Путіна".

"Золота" німецька акція: хто стане молодшим партнером у новій коаліції

За результатами виборів "Зелені" та вільні демократи мають дуже високі шанси отримати "золоту акцію" у новій німецькій коаліції.  

Вугілля важливіше за Євросоюз: чи піде Польща на порушення рішення Суду ЄС

Суперечка щодо копальні "Турув" може призвести до нового витка конфлікту Польщі та Євросоюзу. Варшава може відмовитися виконувати рішення Суду ЄС.