Фінський президент каже, що не пропонував Путіну і Трампу зустрітись у Фінляндії

П'ятниця, 31 березня 2017, 13:56

Президент Фінляндії Саулі Нііністьо заявив, що не пропонував президенту Росії і США Володимиру Путіну і Дональду Трампу зустрітися у Фінляндії.

Про це повідомляє телерадіокомпанія Yle.

За його словами, замість цього він неодноразово говорив про можливість проведення саміту в рамках головування Фінляндії в Арктичній раді.

Фінляндія займе пост голови в цій організації у травні.

Нііністьо дав інтерв'ю після повернення з Архангельська, де він учора в рамках Арктичного форуму зустрічався з президентом Росії Володимиром Путіним. Він зазначив, що організація саміту в найближчому майбутньому навряд чи можлива.

Вчора, відповідаючи на питання журналіста, президент Росії Володимир Путін заявив, що готовий зустрітися з Трампом у Гельсінкі.

Президент Фінляндії, зі свого боку, закликав не випереджати події, говорячи про можливу зустріч у Фінляндії президентів США і Росії, і зазначив, що президенти Путін і Трамп повинні самі хотіти зустрітися.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?

"Це не наша війна"? Що означає угорський підхід до агресії РФ проти України

Спільним інтересом наших держав є європейська інтеграція українського народу, із гарантуванням прав угорців Закарпаття.

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.