Ракетні випробування КНДР є серйозним викликом для миру - Могеріні

Понеділок, 6 березня 2017, 09:36

Євросоюз солідарний з Республікою Кореєю перед обличчям ракетних випробувань КНДР, які є серйозним викликом миру у всьому світі.

Про це заявила верховний представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Федеріка Могеріні напередодні засідання ради міністрів закордонних справ країн ЄС.

"Я хочу висловити солідарність з нашими друзями в Японії та Південній Кореї. Ці запуски в черговий раз показали, що безпекові загрози, які існують у світі, дуже серйозні. Саме тому важливо, щоб ЄС залишався важливим джерелом безпеки у світі", - сказала Могеріні.

"Саме тому сьогодні на засіданні міністрів закордонних справ разом з міністрами оборони головним питанням буде пакет пропозицій про те, як зробити ЄС ще більш надійним і міцним у питаннях оборони і безпеки", - додала вона.

Нагадаємо, 5 березня Північна Корея запустила чотири балістичні ракети у бік Японського моря.

Як відомо, 27 лютого Рада ЄС схвалила рішення про запровадження додаткових обмежувальних заходів щодо Корейської Народно-Демократичної Республіки (КНДР).

Раніше повідомлялося, що Рада Безпеки ООН одноголосно засудила нещодавнє ракетне випробування Пхеньяна, назвавши його "серйозним порушенням" резолюцій ООН.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.

Компенсація за знищене війною: на чому вже зараз варто зосередитися Україні

Завдання України – вимагати створення окремого міжнародного механізму з компенсації Україні за рахунок заморожених активів РФ.

Аргумент для Путіна: як питання Косова повернулося у велику політику

Якщо не поставити крапку в косовському питанні, то Росія буде постійно використовувати цей прецедент для виправдання анексії територій сусідніх держав.