Клімкін: головна мета позову України проти РФ - захистити права українців

Понеділок, 6 березня 2017, 16:35

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що головна мета позову України проти Росії в Міжнародному суді ООН - захистити життя та прав українців.

Про це Клімкін написав у своєму у Twitter.

"Гаага сьогодні - перше слухання (у справі - Ред.) Україна проти Росії. Наша головна мета - захистити життя і права людей в Україні. Вірю в міжнародне право та справедливість", - написав він.

Нагадаємо, сьогодні, 6 березня, Міжнародний суд ООН розпочав публічні слухання за позовом України до Росії. Сьогодні слухання розпочалися із заслуховування української сторони. 7 березня слово буде надано представнику Росії.

Слухання відбуваються у відкритому режимі в Палаці миру в Гаазі. Українську делегацію на слуханнях очолює заступник міністра закордонних справ Олена Зеркаль.

Нагадаємо, офіційний представник України на слуханнях у Міжнародному суді ООН Олена Зеркаль просить суд застосувати тимчасові заходи проти Росії, до вирішення справи по суті.

Читайте на сайті ЄвроПравди повний переклад промови представника України в Міжнародному суді ООН в Гаазі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.