Томенко заявив, що ЄСПЛ розгляне справу щодо позбавлення його мандату

Вівторок, 7 березня 2017, 14:05

Український політик Микола Томенко стверджує, що ЄСПЛ взяв до розгляду справу щодо позбавлення його мандату народного депутата України.

Про це повідомляє прес-служба Томенка, який наразі очолює громадський рух "Рідна країна".

"Європейський суд з прав людини прийняв до розгляду справу щодо крадіжки мого мандату. Так, ЄСПЛ у листі від 23 лютого 2017 року поінформував мене про те, що Секретаріат Суду прийняв до розгляду мою справу за № 79340/16", – цитує прес-служба Томенка.

Також повідомляється,  в листі від ЄСПЛ вказано, що "суд розгляне цю справу за першої можливості. Процедура розгляду на початковому етапі – письмова".

Варто нагадати, що 28 липня 2016 року Вищий адміністративний суд України відмовив Томенку в задоволенні позовних вимог щодо визнання неправомірними рішення ХІІ позачергового з’їзду партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність" від 25 березня 2016 року "Про дострокове припинення повноважень народного депутата України Миколи Томенка".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.