Туреччина посилила шпигунство у ФРН - контррозвідка Німеччини

Четвер, 9 березня 2017, 07:52

Федеральне відомство із захисту конституції Німеччини заявило про відчутне зростання активності турецької розвідки у ФРН.

Про це йдеться у заяві контррозвідувальної установи, повідомляє Deutche Welle.

У заяві відзначається, що внутрішні процеси в Туреччині, яка готується до конституційного референдуму, відобразилися на ситуації з безпекою у Німеччині. Відомство "спостерігає значне зростання розвідувальної діяльності Туреччини в Німеччині".

Глава контррозвідки Ганс-Георг Маасен також висловив занепокоєння посиленням протиріч між громадянами Туреччини у ФРН, одні з яких є прихильниками правих поглядів, а інші - прибічниками "Робітничої партії Курдистану".

Останню Анкара визнала терористичною організацією. Маасен заявив про загрозу зіткнення цих двох груп.

Суперечка між Берліном та Анкарою посилилася після слів президента Туреччини Реджепа Тайіпа Ердогана про те, що ФРН вдається до "практики нацистів".

Так він відреагував на заборону в кількох німецьких містах виступів турецьких високопосадовців, які мали агітувати за конституційну реформу, яка посилить повноваження президента.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Точка неповернення: як Україна остаточно змінила стратегію у відносинах із Грузією

Стан відносин України та Грузії зараз на найнижчому рівні з відновлення незалежності у 1991 році.

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.