Іракські сили за підтримки військової коаліції захопили другий міст в Мосулі

Понеділок, 6 березня 2017, 13:06

Іракські війська за підтримки коаліції на чолі з США в понеділок, 6 березня, захопили в Мосулі міст Аль-Хуррія, який з'єднує південну частину міста зі старим центром, де перебувають бойовики ІДІЛ.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на військового офіцера.

Міст Аль-Хуррія - другий міст, що контролюється іракськими збройними силами в місті після того, як було захоплено південний міст в ході боїв на західній частині Мосула, що розпочалися 19 лютого.

"Ми контролюємо західний кінець мосту", - сказав високопоставлений співробітник елітного підрозділу МВС.

Всі п'ять мостів у Мосула на річці Тигр були знищені, але їх захоплення та ремонт допомогли б у наступі на бойовиків, які контролюють місто на півночі Іраку з 2014 року.

Нагадаємо, іракські війська 27 лютого захопили пошкоджений міст в Мосулі, що згодом може допомогти у пересуванні підрозділам, які знаходяться по обидва боки річки Тигр.

Нещодавно іракські війська увійшли в перший район західної частини Мосула та отримали повний контроль над аеропортом після запеклих сутичок з ІДІЛ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.

Латвія готує загострення: як Рига пішла на конфлікт із РФ та російською меншиною

Латвія усунула останню перешкоду для знищення монументів, що пов’язані з радянською окупацією. Як на такий крок відповість РФ?

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.