Євродепутати від "Зелених" готові допомогти незалежній Шотландії зі вступом до ЄС

Понеділок, 10 квітня 2017, 18:04

П'ятдесят європейських політиків заявили, що допоможуть Шотландії приєднатися до складу Європейського Союзу після голосування на референдумі за незалежність від Британії.

Про це повідомляє The Guardian.

За інформацією видання, відповідний лист, який був направлений у Холіруд, підписали 26 депутатів Європарламенту, а також представники національних і регіональних парламентів у Німеччині, Ірландії, Греції, Іспанії та Бельгії.

Група політиків, в основному з партії "Зелених" заявили, що вони можуть допомогти забезпечити швидкий та плавний перехід Шотландії на повне членство наскільки це можливо.

"Це не наша задача казати Шотландії, який шлях ви повинні прийняти. Але якщо Шотландія стане незалежною країною і вирішить знову стати членом ЄС, то ми пропонуємо нашу повну підтримку для забезпечення швидкого, плавного та розміреного переходу", - йдеться у листі.

Нагадаємо, 31 березня Шотландія попросила дозволу у Британії провести новий референдум, на якому шотландці могли б визначитися щодо майбутнього країни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Угода, що розлютила Макрона: як США та союзники змінюють світову систему безпеки

Безпекова угода США, Британії та Австралії спричинила скандал у трансатлантичній спільноті та стала викликом амбіціям Китаю в Індо-Тихоокеанському регіоні.

Східний фланг НАТО: як Румунія шукає інструменти для стримування РФ

Румунія однією з перших держав регіону відчула небезпеку від РФ, почавши вибудовувати систему противаг російському впливу.

Газовий шантаж Путіна: серйозно, проте Україна має шанси на перемогу

Серйозність ситуації на газовому ринку не означає неминучість програшу. Україна може зберегти транзит, завантажити ГТС і при цьому значно знизити ціни.