Сенат Нідерландів не відкладатиме голосування щодо асоціації до формування уряду

Вівторок, 11 квітня 2017, 17:13

Верхня палата парламенту Нідерландів (Сенат) не відкладатиме голосування щодо завершення ратифікації Угоди про асоціацію Україна-ЄС до моменту формування нового уряду.

Таке рішення було прийняте на засіданні у вівторок, повідомляє сайт Сенату.

За процедурою роботи парламенту, під час процесу формування уряду деякі документи можуть бути визнані контроверсійними і голосування щодо них може бути відкладене.

Визнати контроверсійним законопроект щодо ратифікації української угоди запропонували депутати правопопулістської "Партії за свободу" (PVV) Гірта Вілдерса. Однак під час голосування 62 депутати висловилися проти пропозиції і лише 8 проголосували "за".

Коли саме відбудеться голосування за українську асоціацію, поки невідомо. Очікується, що воно може відбутися до кінця квітня. Після чого ратифікаційні грамоти передаються на підпис королю Нідерландів і надсилаються в Брюссель.

Нагадаємо, Нижня палата парламенту Нідерландів ратифікувала Угоду про асоціацію Україна-ЄС 23 лютого.

Раніше повідомлялося, що переговори про створення урядової коаліції в Нідерландах і формування уряду можуть завершитися тільки влітку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.