Лідер правопопулістів ФРН не буде "номером один" на виборах до Бундестагу

Середа, 19 квітня 2017, 16:07

Лідер правопопулістської та євроскептичної партії "Альтернатива для Німеччини" (AfD) Фрауке Петрі не має наміру бути на чолі списку своєї політичної сили на вересневих виборах до Бундестагу, тобто, бути кандидатом у канцлери.

Про це Петрі заявила 19 квітня, повідомляє Deutche Welle.

"Я використовую це звернення, щоб однозначно заявити, що я не буду у розпорядженні партії ні як кандидатка "номер один", ні як частина команди на чолі", - сказала Петрі.

Вона заявила, що для неї "важливо, щоб нагальні змістовні питання, які вирішуватимуть протягом наступних місяців та років долю AfD, могли бути обговорені незалежно від гаданих або реальних кадрових питань".

Заява прозвучала перед партійним з'їздом AfD, який має пройти 22-23 квітня у Кельні. Петрі очолює "Альтернативу для Німеччини" спільно зі співголовою Йоргом Мойтеном.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Атака на прем'єра: як Польща оновлювала уряд і які наслідки це матиме

Зміни в польському уряді спростовують чутки про швидкі перевибори. Але одночасно вони свідчать про нові тенденції, в тому числі небезпечні для України.

Фанат Путіна, ворог мігрантів: хто такий Ерік Земмур і чому він може кинути виклик Макрону

Останні соцопитування демонструють, що головним суперником президента Макрона може стати Ерік Земмур – ще більш радикальний, аніж Марін Ле Пен.

Anti-corruption age: the key achievement of NACP, NABU, SAPO and others

Since 2014 the anti-corruption agencies have become crucial in fighting corruption. This story aggregates information on NACP, NABU, SAPO, HACC and ARMA