Найчастіше фігурантами справ про шпигунство у Німеччині стають росіяни – ЗМІ

Вівторок, 18 квітня 2017, 08:49

Фігурантами справ про шпигунство в Німеччині найчастіше стають громадяни Росії.

Про це повідомила газета Mitteldeutsche Zeitung з посиланням на відповідь Міністерства внутрішніх справ Німеччини на запит фракції Лівих у Бундестазі, передає Deutsche Welle.

Всього за останні 10 років у Німеччині було порушено 123 справи про шпигунство, 27 з них - щодо громадян Росії, 22 - Ірану, по 15 - у відношенні турків і китайців. США за цим показником посідають шосте місце, слідуючи за Сирією.

Фігурантами справ за статтями, пов'язаними зі шпигунством, у ФРН ставали 8 сирійців і 7 громадян Сполучених Штатів. Зараз у Німеччині ведеться 8 справ стосовно іноземних шпигунів.

З 2007 року у зв'язку зі шпигунством всього 4 агента з Сирії були оголошені персонами нон грата в Німеччині. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.