Головна опозиційна партія Туреччини звернеться в ЄСПЛ через результати референдуму

Середа, 26 квітня 2017, 15:45

Головна опозиційна партія Туреччини Республіканська народна партія оголосила про наміри звернутися до Європейського суду з прав людини через результати референдуму 16 квітня.

Про це повідомляє Hurriyet daily news. 

Про наміри оскаржити результати референдуму опозиція оголосила на наступний день після референдуму.

При цьому партія  хотіла звернутися щодо скасування результатів референдуму до Конституційного суду або до Європейського Суду з прав людини.

Міністр юстиції Туреччини минулого тижня заявив, що будь-який позов опозиції щодо конституційного референдуму буде відхилено Конституційним судом, а Європейський Суд з прав людини не має юрисдикції з цього питання.

25 квітня Верховний суд Туреччини відмовився розглядати позов опозиційної Народно-республіканської партії, яка оскаржувала рішення Вищої виборчої комісії Туреччини прийняти до підрахунку бюлетені без штампів під час конституційного референдуму

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Повернення до Міжмор’я: як оновлена польська концепція може допомогти Україні

Україна потребує допомоги, щоб набуття членства у ЄС було максимально плавним та ефективним. Допомогти у цьому може колишня геополітична концепція Міжмор’я.

Секрети у шафі Трампа. За що ФБР переслідує експрезидента США та що йому загрожує

Першим про обшуки розповів сам Дональд Трамп, звинувативши владу в політичних переслідуваннях. Але у ФБР пояснили, що ситуація справді серйозна...

Європа без росіян: як переконати держави ЄС закрити кордон для громадян РФ

Чи можливо на загальноєвропейському рівні заборонити видачу віз росіянам? Та як забезпечити єдність усіх країн-членів ЄС в ініціативі з візовими обмеженнями?