Купюру в 50 швейцарських франків визнали "банкнотою року"

фото
Четвер, 27 квітня 2017, 15:53

Нова швейцарська купюра в 50 франків, що вийшла минулого року, отримали звання "Банкноти року-2016" за версією Міжнародної спільноти банкнот (International Bank Note Society, IBNS).

Про це повідомляється на сайті IBNS.

Швейцарський національний банк вперше за 20 років випустив банкноту з абсолютно новим дизайном і додатковими ступенями захисту.

 

З однієї сторони банкноти зображена рука, яка тримає кульбабу, а також планета Земля із напрямками руху повітряних мас. З іншої – парапланерист, який летить над горами.

 

У конкурсі брали участь понад 120 нових банкнот, випущених по всьому світу в 2016 році. Швейцарська купюра у фінальному голосування перемогла банкноти номіналом 1000 мальдівських руфій, 500 аргентинських песо, і 5 фунтів, випущених Королівським Банком Шотландії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

А Ердоган проти: навіщо Туреччині блокувати розширення НАТО

Чи використає Анкара своє право вето для блокування членства Фінляндії та Швеції? Такий демарш більш схожий на запрошення західних країн до торгу.

Сенатор, що воює за РФ: через кого у США загальмували нову допомогу Україні

Влітку 2018 року Ренд Пол їздив у Москву, привіз звідти конфіденціальний лист до Трампа. І нібито намагався стати посередником у врегулюванні "українського питання".

Павло Клімкін: В України не може бути мирної угоди з цією Росією

"США показали рішучість, мовляв, "Ми Росію закатаємо в асфальт". Але як закатувати – відповіді немає"