Вибори у Вірменії: перемагає правляча партія президента Саргсяна

Понеділок, 3 квітня 2017, 07:58

На парламентських виборах у Вірменії перемагає проросійські налаштована Республіканська партія, яку очолює президент країни Серж Саргсян.

Про це повідомляє NEWS.am.

Центральна виборча комісія Вірменії опрацювала вже близько 88% бюлетенів з 1807 виборчих дільниць і за її даними Республіканська партія набирає 49,06% голосів виборців. Виборчий список партії  очолив міністр оборони Віген Саргсян.

На другому місці йде консервативний блок партій "Царукян", названого іменем його лідера - бізнесмена Гагіка Царукяна, - 27,58 відсотка.

На третьому місці йде блок "Вихід" – 7,69%, а за ним Вірменська революційна федерація "Дашнакцутюн", яка перебуває у коаліції з Республіканською партією, - 6,61%.

Решта партій мають менше 4% голосів і не потрапляють до парламенту.

Нинішні вибори є першими з часу проведення референдуму в 2015 році та внесення змін до конституції. Зміни передбачають перехід до парламентської форми правління, а посада президента матиме радше представницькі функції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як українка стала активісткою року в Польщі. Історія про "кров", посла РФ, блокаду кордону та інше

Наталія Панченко: "Поліції я офіційно оголосила, що це спонтанне мирне зібрання... Згодом проти нас почали замовляти тітушок".

Допомога Путіну під маскою екології: що не так з ініціативою Європарламенту

Вже 6 липня Європейський парламент голосуватиме за ініціативу визнати проєкти будівництва газових та атомних електростанцій як "зелених" та екологічних.

Канадський прецедент: як конфісковані російські активи будуть передані Україні

Канада першою із західних країн законодавчо прописала можливість використовувати на підтримку України конфісковані російські активи, що потрапили під санкції через війну.