ЄС та Вірменія завершили переговори щодо нової угоди про партнерство

Понеділок, 27 лютого 2017, 19:18

Євросоюз та Вірменія завершили переговори щодо нової Всеосяжної і розширеної угоди про партнерство.

Про це повідомив президент Європейської ради Дональд Туск під час зустрічі з президентом Вірменії Сержем Саргсяном у Брюсселі.

"Нова угода дозволить розширити спектр наших відносин, беручи до уваги нові глобальні політичні та економічні інтереси, які ми поділяємо, і проблеми, які ми повинні вирішувати разом. Ми дивимося прагнемо до більш тісної співпраці у таких секторах, як енергетика, транспорт та навколишнє середовище, нові можливості в області торгівлі і інвестицій, і підвищення мобільності в інтересах наших громадян", - сказав Туск.

Він нагадав, що ЄС є першим торговим партнером Вірменії, її першим міжнародним донором і рішучим прихильником реформ.

"Ми маємо намір розширювати ці відносини в майбутньому і закликаємо Вірменію продовжувати реформи з широкого кола питань, включаючи економічний розвиток, бізнес-середовище, судову систему, боротьбу з корупцією та заходи щодо забезпечення вільних і справедливих виборів", - додав Туск.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Без Качинського: навіщо польська влада розпочала масштабне оновлення

Відхід з польського уряду найвпливовішого політика країни дає старт масштабній реконструкції – правляча коаліція поступово починає готуватися до наступних парламентських виборів.

Розкол через Україну: як російська агресія змінила політику Італії

З політичної сцени Італії поступово йдуть ті політики, які довгі роки вважалися провідниками інтересів РФ та особисто Путіна.

Санкції випробовують на стійкість: як олігархи Путіна оскаржують рішення ЄС

Російські олігархи шукають способи вийти з-під санкцій. Втім, шансів судово оскаржити їх насправді менше, ніж можуть запевняти консультанти.