Ердоган закликав турків у Європі протистояти "онукам нацизму"

Понеділок, 3 квітня 2017, 17:09

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган закликав турецьких виборців в Європі кинути протистояти "онукам нацизму" та підтримати референдум про зміни до Конституції, які розширять повноваження президента.

Про це повідомляє Reuters.

"Із такою рішучістю ми ніколи не дозволимо трьом або чотирьом європейським фашистам ... завдати шкоди честі та гідності (нашої. - Ред.) країни", - сказав Ердоган своїм прихильникам у місті Різе.

"Я закликаю моїх братів і сестер голосувати у Європі... дати належну відповідь тим, хто вводить цей фашистський гніт та онукам нацизму", - додав він.

"Ердоган вже не раз критикував європейські країни, включаючи Німеччину і Нідерланди, під час агіткампаній щодо референдуму, звинувачуючи їх у "нацистській" тактиці, коли турецьким міністрам було заборонено виступи на мітингах турецьких виборців за кордоном", - зазначає агентство.

Після цього канцлер ФРН Ангела Меркель вимагала від Туреччини припинити використання нацистських порівнянь при згадках про Німеччину та її союзників.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Більше безпеки, менше корупції: чому ЄС змінює свою думку щодо ядерної енергії

Найближчим часом ЄС може докорінно змінити свої підходи до ядерної енергетики. І це однозначно добра новина для України.

Почути Донбас: чого вимагає Україна на процесі в ЄСПЛ щодо злочинів Кремля

Ми прагнемо притягнути до відповідальності РФ за масові порушення прав людини на сході України та зупинити ці порушення...

"Можливість зупинити Північний потік-2 ще існує"

Світлана Заліщук: "Ціни на газ у Європі вже не впадуть до рівня минулого року... Ми війну точно не програли. А у битвах були і перемоги, і поразки".