ЄС перерахував Україні 600 млн євро другого траншу макрофінансової допомоги

Вівторок, 4 квітня 2017, 19:55

Європейський Союз перерахував Україні другий транш макрофінансової допомоги в розмірі 600 млн євро.

Про це у своєму Twitter повідомив президент України Петро Порошенко.

"Сьогодні ЄС здійснив другий транш у розмірі 600 млн євро для України в рамках макрофінансової допомоги для стабілізації ситуації і реформування економіки", - написав Прошенко.

Раніше Порошенко заявляв, що кошти макрофінансової допомоги від Європейського Союзу на 600 млн євро надійдуть в Україну після перерахування траншу $1 млрд кредиту від Міжнародного валютного фонду. Як відомо 3 квітня Рада директорів Міжнародного валютного фонду ухвалила рішення про виділення Україні четвертого траншу у розмірі 1 млрд доларів.

Нагадаємо, 16 березня Європейська комісія схвалила виділення другого траншу макрофінансової допомоги для України в розмірі 600 млн євро.

Пізніше віце-президент Європейської комісії Валдіс Домбровскіс наголосив, що рішення Європейської комісії про надання Україні другого траншу макрофінансової допомоги затверджене остаточно, навіть попри невирішене питання із скасуванням заборони на експорт лісу-кругляка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Антиреформа СБУ: як парламент пропонує змінити контррозвідку та чим це небезпечно

Під приводом війни Верховній раді пропонують посилити СБУ додатковими повноваженнями без справжнього реформування.

Чому ЄС має визнати Україну країною-кандидатом просто зараз

ЄС має запропонувати Україні не лише план відбудови, а й створення її незалежних інституцій, необхідних для того, щоб бути частиною Євросоюзу.

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.