В Європарламенті кажуть що безвіз підтвердить "європейський шлях України"

Середа, 05 квітня 2017, 20:32
Версія для друку Коментарі

В Європейському парламент розпочалося обговорення законодавчої пропозиції про скасування візового режиму для короткострокових поїздок громадян України до ЄС.

Про це повідомляє кореспондент "Європейської правди"

Представники ключових франції  Європарламенту (ЄНП, соціал-демократи, АЛДЕ, "зелені", консерватори), що виступили на початку дебатів, заявили, що Україна, на їх думку, "заслуговує на скасування віз"

Депутат Міхал Боні, що виступав від імені доповідача Марії Габріель, заявив, що Україна отримає плюси не лише власне від подорожей до країн ЄС.

"Громадяни отримують переваги від реформ, які відбулися в рамках плану дій візової лібералізації. І одночасно громадяни отримують сигнал, що країна – на європейському шляху", - заявив він.

Він також визнав, що розгляд питання про скасування віз забрав значно быльше часу, ніж планувалося.

"Доповідач  хоче подякувати українським громадянам за рішучість та за готовність чекати", - зачитав він звернення Габріель до депутатів.

 Очікується, що Європарламент офіційно схвалить український безвіз в четвер, 6 квітня.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Юрій Панченко, Європейська правда

На порозі торговельної війні: Україна та ЄС вийшли на новий етап суперечки про ліс-кругляк

Днями Україні доведеться ухвалити непросте рішення. Його наслідки можуть виявитися болючими або для країни, або особисто для президента. Євросоюз вже написав до Києва листа, в якому дав кілька варіантів та попередив, що "замовчати" проблему не вийде...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Заступниця генсека НАТО: У рішенні саміту Альянсу точно буде йтися про Україну

Роуз Геттемюллер: "У вас усі сконцентровані на обгортці, на формі! Всі питають: а чи буде у нас ПДЧ? Я взагалі не бачу для вас потреби так перейматися отриманням Плану дій щодо членства. Річні національні програми ведуть вас точно тією дорогою..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter