НАТО використовує досвід України у боротьбі з гібридними загрозами - Геттемюллер

П'ятниця, 7 квітня 2017, 09:59

Північноатлантичний альянс допомагає зміцнювати Збройні сили України і використовує український досвід для боротьби з гібридними загрозами.

Про це заявила заступник генерального секретаря НАТО Роуз Геттемюллер під час виступу на Київському безпековому форумі.

"На жаль, в останні три роки Україна була мішенню гібридних військових технік з боку Росії. Ми бачили їхнє застосування на території Криму і на Донбасі. І маю сказати, ми дуже вражені здатністю молодих українських військових відповідати на такі виклики, і ці вміння тільки покращуються", - сказала Геттемюллер.

Вона зазначила, що з досвіду українських військових НАТО вчиться протистояти гібридним загрозам.

"Це практична тема номер один у Брюсселі. І заснування в Альянсі платформи для протидії гібридним загрозам свідчить про це. НАТО робить чимало для зміцнення українських збройних сил в рамках тривалого і сильного партнерства", - додала вона.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.