Понад 1500 військових опозиції та їхні сім'ї були евакуйовані з району біля Дамаска

Неділя, 14 травня 2017, 17:47

Понад 1500 повстанців сирійської опозиції та члени їх сімей покинули спустошений район Квабун, що знаходиться на околиці сирійської столиці Дамаска, після більш ніж двох місяців авіаударів та артилерійського обстрілу.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на дані опозиції та державних сирійських ЗМІ.

Агентство повідомляє, що повстанці домовилися вночі про таємну угоду щодо евакуації після того, як опинилися у пастці в невеличкому районі Квабун, який знаходиться на північно-східній околиці Дамаска.

Територія була значною мірою знищена після сотні ударів з повітря та ракетних ударів протягом приблизно 80 днів.

"Режим пригрозив знищити те, що залишилося від Квабуна та заявив, що не прийме іншого, крім військового рішення", - сказав Абдулла Аль Квабуні з місцевої ради округу.

Повідомляється, що на цьому тижні сотні повстанців і їх сім'ї були евакуйовані з сусіднього району Барзех район після того, як повстанці вирішили скласти зброю та залишитися в провінції Ідліб, що контролюється опозицією.

Раніше повідомлялося, що сирійські повстанці і їхні сім'ї почали евакуацію з одного із районів Дамаска і сирійський уряд став ближче до повного контролю над столицею.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

"Золота" німецька акція: хто стане молодшим партнером у новій коаліції

За результатами виборів "Зелені" та вільні демократи мають дуже високі шанси отримати "золоту акцію" у новій німецькій коаліції.  

Вугілля важливіше за Євросоюз: чи піде Польща на порушення рішення Суду ЄС

Суперечка щодо копальні "Турув" може призвести до нового витка конфлікту Польщі та Євросоюзу. Варшава може відмовитися виконувати рішення Суду ЄС.

В обхід санкцій: як компанії з ЄС працюють у Криму та чи можливо це зупинити

Найгучніші випадки порушення "кримських" санкцій компаніями з ЄС пов’язані саме з інфраструктурними проєктами. Як їм це вдалося?