Прем'єр Чехії відкинув запропоновану кандидатуру від міністра фінансів

Понеділок, 15 травня 2017, 12:19

Прем'єр-міністр Чехії Богуслав Соботка в понеділок відхилив пропозицію щодо заміни міністра фінансів Андрея Бабіша його нинішнім заступником Аленою Шіллеровою.

Про це повідомляє Radio.cz.

Соботка заявив, що пані Шіллерова, яка в даний час є заступником міністра фінансів, є занадто близькою до нинішнього міністра Бабіша, якого підозрюють у фінансових махінаціях. Тому, прем'єр закликав висунути іншого кандидата на цей пост.

Раніше повідомлялося, що міністр фінансів Чехії Андрей Бабіш погодився залишити посаду, якщо на його місце буде призначено його заступницю Алену Шіллерову.

Нагадаємо, 2 травня прем’єр-міністр Чехії Богуслав Соботка оголосив про відставку уряду через підозрілі ділові махінації міністра фінансів та першого віце-прем’єра Андрея Бабіша.

Але згодом змінив рішення – Соботка заявив, що буде домагатися відставки Бабіша. За словами керівника чеського уряду, він вирішив змінити своє рішення після того, як президент Мілош Земан почав публічно трактувати Конституцію у власний спосіб.

Земан хотів, щоб у відставку пішов лише прем’єр, а решта членів уряду залишилися на своїх місцях. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

"Україна показала прогрес у реформах, проте часто він був швидше формальний"

Пол Томсен: "Нинішнє відновлення від пандемії буде набагато швидшим, ніж очікувалося. Проте заходи з виходу з кризи створюють нові проблеми та підсилюють нерівність".

Гра на поглиблення кризи: куди заведе Румунію конфлікт усередині коаліції

Румунії загрожують дострокові вибори, наслідком яких може стати сповзання країни у зону нестабільності. 

Угода, що розлютила Макрона: як США та союзники змінюють світову систему безпеки

Безпекова угода США, Британії та Австралії спричинила скандал у трансатлантичній спільноті та стала викликом амбіціям Китаю в Індо-Тихоокеанському регіоні.