В Італії затримали 68 осіб, які наживалася на мігрантах за кошти ЄС

Понеділок, 15 травня 2017, 14:49

Італійська поліція під час ранкових рейдів 15 травня затримала 68 осіб, в тому числі священика та голову Римсько-католицької асоціації, яка керує центром для мігрантів Sant'Anna Cara в містечку Ізола Капо Риццуто.

Про це повідомляє La Repubblica.

Затриманим висунули звинувачення в участі у мафіозній організації, вимаганні, розкраданні державних коштів, шахрайстві та незаконному зберіганні зброї.

Зі 103 млн євро, які йшли з фондів ЄС та які Італія з 2006 до 2015 року виділяла на управління Центру для шукачів притулку в Кротоні, 36 млн євро - попали до клану Арена.

У поліції повідомили, що більшість затриманих належать до клану Арена - мафії Ндрангета (Ndrangheta), найвпливовішої злочинної групи в Італії.

Клан Арена запідозрили в отриманні підрядів на організацію громадського харчування для мігрантів, як у центрі в Ізола Капо Риццуто, так і на південному острові Лампедуза.

Повідомляється також, що священик, який є серед затриманих, лише у 2007 році отримав 132 000 євро за "духовну допомогу".

Центр для мігрантів в Ізола Капо Риццуто вміщує понад 1200 осіб, що робить його одним з найбільших у країні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.

Боротьба за танк: як Естонія декомунізувала головний символ радянської окупації

Усі спроби досягти компромісу з російською громадою не мали успіху. Тож в уряду Естонії не залишалося вибору, аніж йти на конфлікт.

Сербська відмова для Путіна: чи буде на Балканах військова база РФ

Навіщо РФ педалює питання створення військової бази у Сербії? І чи зможе Белград довго опиратися цьому тиску?