В Італії затримали 68 осіб, які наживалася на мігрантах за кошти ЄС

Понеділок, 15 травня 2017, 14:49

Італійська поліція під час ранкових рейдів 15 травня затримала 68 осіб, в тому числі священика та голову Римсько-католицької асоціації, яка керує центром для мігрантів Sant'Anna Cara в містечку Ізола Капо Риццуто.

Про це повідомляє La Repubblica.

Затриманим висунули звинувачення в участі у мафіозній організації, вимаганні, розкраданні державних коштів, шахрайстві та незаконному зберіганні зброї.

Зі 103 млн євро, які йшли з фондів ЄС та які Італія з 2006 до 2015 року виділяла на управління Центру для шукачів притулку в Кротоні, 36 млн євро - попали до клану Арена.

У поліції повідомили, що більшість затриманих належать до клану Арена - мафії Ндрангета (Ndrangheta), найвпливовішої злочинної групи в Італії.

Клан Арена запідозрили в отриманні підрядів на організацію громадського харчування для мігрантів, як у центрі в Ізола Капо Риццуто, так і на південному острові Лампедуза.

Повідомляється також, що священик, який є серед затриманих, лише у 2007 році отримав 132 000 євро за "духовну допомогу".

Центр для мігрантів в Ізола Капо Риццуто вміщує понад 1200 осіб, що робить його одним з найбільших у країні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.