У Латвії через нестачу робочої сили закликали спростити правила імміграції

Вівторок, 16 травня 2017, 15:51

Через брак робочої сили в окремих галузях необхідно внести поправки в імміграційний закон, щоб якомога швидше затвердити список професій, до яких можна застосовувати спрощену процедуру для залучення робочої сили з-за кордону.

Про це заявила Латвійська торгово-промислова палата (ЛТПП), повідомляє портал Delfi.

Відомство зазначає, що істотна нестача робочої сили, яка вже відчувається в окремих галузях, ще більше посилиться через сезонність.

Передбачений імміграційним законом порядок залучення працівників з-за кордону вимагає багато часу, він складний і дорогий, і поправки, що передбачають спрощену процедуру хоча б для деяких груп професій, де спостерігається явний дефіцит робочої сили, допоможуть вирішити ці проблеми.

Як показало опитування членів ЛТПП, брак робочої сили відчувається в наукомістких галузях, де потрібні вчені, інженери, спеціалісти з інформаційних технологій.

Нагадаємо, на початку року уряд Литви вирішив полегшити працевлаштування деяких фахівців з третіх країн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

"Золота" німецька акція: хто стане молодшим партнером у новій коаліції

За результатами виборів "Зелені" та вільні демократи мають дуже високі шанси отримати "золоту акцію" у новій німецькій коаліції.  

Вугілля важливіше за Євросоюз: чи піде Польща на порушення рішення Суду ЄС

Суперечка щодо копальні "Турув" може призвести до нового витка конфлікту Польщі та Євросоюзу. Варшава може відмовитися виконувати рішення Суду ЄС.

В обхід санкцій: як компанії з ЄС працюють у Криму та чи можливо це зупинити

Найгучніші випадки порушення "кримських" санкцій компаніями з ЄС пов’язані саме з інфраструктурними проєктами. Як їм це вдалося?