Порошенко в Німеччині про безвіз: це розрив із радянською імперією

Субота, 20 травня 2017, 15:19

Надання безвізового режиму з боку Європейського Союзу має історичне значення для України та є остаточним відходом Києва від пострадянського минулого.

Про це заявив президент України Петро Порошенко на спільній прес-конференції з канцлером Німеччини Ангелою Меркель у Берліні.

Порошенко подякував Меркель за підтримку України на міжнародній арені. Він наголосив на значенні рішення Євросоюзу щодо запровадження безвізового режиму з Україною.

"Це рішення означає остаточне розірвання з радянською імперією, повернення України до родини європейських народів та визнання тих реформ, тих кардинальних змін, щоб відбулися в нашій країні за останні три роки", - сказав Порошенко.

Він також висловив сподівання на якнайскоріше завершення Нідерландами процедури ратифікації угоди про асоціації між Україною і ЄС. 

Нагадаємо, 17 травня в Європарламенті відбулася урочиста церемонія підписання законодавчого акта, яким буде запроваджений безвізовий режим для громадян України.

Дія безвізу з ЄС для українців почнеться у ніч на 11 червня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Небезпечна Нормандія: хто та як тиснув на Єрмака під час зустрічі у Парижі

Формула "3+1", за якою Франція та Німеччина були на боці України, дала тріщину. Щоб уникнути найгіршого сценарію, Київ мусить діяти на упередження.

Павло Клімкін: Бліцкриг на всю Україну неможливий, але щодо Києва у Кремлі є сценарій

"Для Зеленського проблема номер один – це не постачання зброї. Головна мегазадача – це реальна експансія німецького бізнесу в Україну".

Більше підтримки для України: чого чекають від своїх урядів громадяни європейських країн

Чи готові західні лідери посилити дипломатію не самими лише санкціями, а й військовою підтримкою в разі найгіршого сценарію?