Єврогрупа не досягла згоди щодо нового траншу для Греції

Вівторок, 23 травня 2017, 09:34

Єврогрупа, Міжнародний валютний фонд і уряд Греції не досягли домовленості щодо розблокування нового траншу міжнародної допомоги країні і щодо полегшення боргового тягаря.

Про це повідомляє видання Ekathimerini.

Дане питання буде розглянуто на наступному засіданні Єврогрупи у червні.

"Ми дуже близькі до угоди, але поки ми не змогли подолати зазор між тим, що зроблено в Греції в рамках реформ щодо скорочення бюджетних витрат, і що має бути зроблено", - сказав глава Єврогрупи Єрун Дейселблум.

За його словами, грецький уряд досягнув значного прогресу в обмін на допомогу з метою уникнути банкрутства, але багато ще потрібно зробити.

Влітку Афіни повинні перерахувати кредиторам 7 млрд євро в рахунок обслуговування своїх боргів, загальний розмір яких становить близько 300 млрд євро.

Крім того, перенесені на червень переговори щодо часткового списання боргів Греції. Частина країн виступають за зменшення боргового навантаження, водночас міністр фінансів Німеччини Вольфганг Шойбле проти цього.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Литва проти Китаю: як маленька країна Балтії кидає виклик азійській наддержаві

Більше, аніж будь-яка інша європейська країна, у конфлікт із Китаєм втягнулася маленька Литва. Чому Вільнюс зважився на протистояння та які наслідки це матиме?

Війна регуляторів: чому Україна втратила баланс між захистом ринку та споживача

Як знайти баланс між інтересами споживача і захистом нацвиробника? Для ЄС це питання давно вирішене. Але для України це – нерозв'язна проблема.

Незакінчений конфлікт: що відбувається з Карабахом за рік після війни

Рівно рік тому на Південному Кавказі почалася нова війна. Попри поразку Вірменії, війна не поставила всі крапки над "і" щодо майбутнього Нагірного Карабаху.