НАТО обговорить російське питання та агресію проти України

Четвер, 25 травня 2017, 10:22

Лідери Північноатлантичного альянсу обговорюватимуть російське питання на зустрічі в Брюсселі в четвер.

Про це заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг на брифінгу в день зустрічі лідерів країн НАТО, повідомляє з Брюсселя кореспондент "Європейської правди"

"Росія завжди на порядку денному. Під час цієї зустрічі російське питання буде обговорюватися, навіть якщо воно не внесено до порядку денного", - наголосив він.

Як відомо, у порядку денному зустрічу визначено два питання: справедливий розподіл витрат на оборону між членами Альянсу та протидія глобальному терроризму. Однак Столтенберг наголосив, що вважає російське питання частиною першої теми.

"Те, що нині ми обговорюємо посилення нашого східного флангу та збільшення витрат на оборону, - причиною цього є агресивна політика Росії, включаючи російську агресію проти України", - заявив генсек.

Столтенберг додав, що Альянс лишається на позиції підтримки України, як і декларувалося раніше.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.

Латвія готує загострення: як Рига пішла на конфлікт із РФ та російською меншиною

Латвія усунула останню перешкоду для знищення монументів, що пов’язані з радянською окупацією. Як на такий крок відповість РФ?

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.