Через Brexit міграційний приріст до Британії зменшується

Четвер, 25 травня 2017, 12:28

Міграційний приріст до Великої Британії у минулому році склав - 248 000, що на 84 000 менше, ніж у 2015 році, проте як і раніше це удвічі більше від планів уряду.

Про це повідомляє Uk.Reuters з посиланням на офіційні дані.

Британський офіс національної статистики вважає, що ця зміна була обумовлена як зростанням числа людей, що покидають країну, в основному громадяни Євросоюзу, так і зменшенням числа людей, які прибувають у Велику Британію.

У даних йдеться, що кількість громадян ЄС, які приїжджають до Великої Британії знижено в останні два квартали після голосування у червні щодо виходу країни з ЄС.

Раніше повідомлялося, що британська економіка потребує припливу 200 000 мігрантів в рік, що вдвічі більше цілей консерваторів, щоб уникнути катастрофічних економічних наслідків", пов'язаних із Brexit.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.

Боротьба за танк: як Естонія декомунізувала головний символ радянської окупації

Усі спроби досягти компромісу з російською громадою не мали успіху. Тож в уряду Естонії не залишалося вибору, аніж йти на конфлікт.

Сербська відмова для Путіна: чи буде на Балканах військова база РФ

Навіщо РФ педалює питання створення військової бази у Сербії? І чи зможе Белград довго опиратися цьому тиску?