Шульц вимагає жорсткішої позиції Європи щодо Трампа

Понеділок, 29 травня 2017, 12:34

Голова Соціал-демократичної партії Німеччини та екс-президент Європарламенту Мартін Шульц вважає, що відповіддю на курс теперішньої адміністрації Білого дому має стати поглиблення співпраці європейських країн.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

"Європа - відповідь. Посилена співпраця європейських держав на всіх рівнях - це відповідь на Дональда Трампа", - сказав кандидат у канцлери Німеччини.

Він переконаний, що лідерам європейських країн варто зайняти рішучішу та жорсткішу позицію щодо Трампа, який, на переконання Шульца, "хоче принизити інших" та "поводиться в стилі авторитарного правителя".

Шульц також непрямо дорікнув канцлеру Німеччини Ангелі Меркель, зазначивши, що таку позицію потрібно було чіткіше проявити ще на зустрічі глав держав та урядів країн-членів НАТО і вже точно на саміті "Великої сімки".

В якості прикладу жорсткої відсічі діям американського президента він назвав позицію екс-канцлера Німеччини Герхарда Шредера щодо політики Джорджа Буша-молодшого.

Нагадаємо, Меркель заявила, що США та Велика Британія більше не є настільки надійними партнерами Європи, як раніше.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.