Зять Трампа приховав щонайменше три контакти з послом РФ – Reuters

Субота, 27 травня 2017, 09:29

Зять президента США Дональда Трампа Джаред Кушнер приховав не менше трьох контактів з послом Росії Сергієм Кисляком.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на діючих і колишніх американських чиновників.

Ці контакти включали два телефонні дзвінки між квітнем і листопадом минулого року.

Агентство зазначає, що на початку цього року Кушнер привернув увагу ФБР в рамках їхнього розслідування зв’язків тодішнього радника президента Майкла Флінна з РФ.
Інформація про приховані дзвінки, а також інші деталі дозволяють припустити, що зять чинного президента мав більш широкі контакти з російським послом, ніж це визнає Білий дім.

У посольстві Росії в США відмовилися коментувати цю інформацію, заявивши, що не коментують окремі дипломатичні контакти. Білий дім також не відповів на запит агентства.

Напередодні стало відомо, що ФБР перевіряє зятя президента Дональда Трампа і одного з його старших радників Джареда Кушнера у справі про зв'язки з Росією.

При цьому повідомлялося, що Кушнер щонайменше один раз в грудні зустрічався з послом Росії в США Сергієм Кисляком, а також з російським банкіром Сергієм Горьковим.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.