У Швейцарії вперше винесли вирок за "лайк" у Facebook

Середа, 31 травня 2017, 12:24

Громадянин Швейцарії, який ставив "лайки" під повідомленнями сумнівного змісту в мережі Facebook, отримав умовний вирок і штраф в розмірі 4 тисяч швейцарських франків в справі про наклеп.

Про це повідомляє Swissinfo.

На одного з громадян подали в суд Цюріха за те, що він звинувачував Ервіна Кесслера, президента організації із захисту тварин "Verein gegen Tierfabriken" і його онлайн-асоціацію в расизмі і антисемітизмі.

Серед іншого відповідач поставив шість "лайків" повідомленнями третіх осіб в мережі Facebook, які мали підбурливий характер, коментував їх, а також опубліковував ці повідомлення в своєму профілі. Суд заявив, що підбурювальні повідомлення в Facebook не були виправданими.

За словами судді, повідомлення в соціальних мережах, що містять наклеп зачіпають честь Кесслера. Натиснувши на кнопку "мені подобається" в мережі Facebook, обвинувачений нібито визнав, що він з ним згоден.

Обвинувачений все ще може оскаржити рішення в кантональному суді Цюриха.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Між критикою Путіна та спробами порозумітися: якою буде Німеччина після Меркель

"Будь-який новий німецький лідер захоче врегулювати свої відносини з РФ. Однак населення Німеччини почало критичніше ставитися до Путіна".

"Золота" німецька акція: хто стане молодшим партнером у новій коаліції

За результатами виборів "Зелені" та вільні демократи мають дуже високі шанси отримати "золоту акцію" у новій німецькій коаліції.  

Вугілля важливіше за Євросоюз: чи піде Польща на порушення рішення Суду ЄС

Суперечка щодо копальні "Турув" може призвести до нового витка конфлікту Польщі та Євросоюзу. Варшава може відмовитися виконувати рішення Суду ЄС.