Туреччина евакуює частину працівників посольства з Кабула

Середа, 31 травня 2017, 14:41

Туреччина евакуює частину співробітників посольства з Кабула після того, як будівля була пошкоджена в результаті теракту в центрі дипломатичного району Кабула.

Про це повідомив міністр закордонних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу, передає The Associated Press.

Чавушоглу закликав провести розслідування, щоб вияснити, як замінований автомобіль зміг потрапити у захищений дипломатичний район Кабула.

За його словами, жоден з турецьких співробітників посольства не постраждав в результаті вибуху. Він також повідомив, що під час теракту посол був у Туреччині.

Раніше повідомлялося, що будівля посольства Франції у Кабулі була пошкоджена в результаті вибуху замінованого автомобіля в середу в столиці Афганістану. У результаті теракту отримали поранення працівники посольства Німеччини.

Нагадаємо, в результаті теракту в центрі дипломатичного району Кабула загинули щонайменше 80 людей, поранення отримали близько 350 осіб.

Вибух стався в годину пік вранці в жвавій частині афганської столиці, де знаходяться багато іноземних посольств і урядових відомств.

Афганські чиновники раніше заявили, що потужний вибух став "одним з найбільших, які коли-небудь сталися в афганській столиці".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Латвія готує загострення: як Рига пішла на конфлікт із РФ та російською меншиною

Латвія усунула останню перешкоду для знищення монументів, що пов’язані з радянською окупацією. Як на такий крок відповість РФ?

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію.