У Румунії зупинили законопроект про часткове помилування корупціонерів

Четвер, 4 травня 2017, 14:18

Юридичний комітет румунського Cенату відхилив поправки до законопроекту про полегшення відповідальності корупціонерів на наступний день того, як у столиці Румунії відбулися масові протести проти зміни законодавства.

Про це повідомляє Reuters.

У середу юридичний комітет Сенату Румунії схвалив поправки до законопроекту, до яких внесли помилування за зловживання впливом та помилування за хабарництво.

Прем’єр-міністр Сорін Гріндяну та лідер соціал-демократів Лівіу Драгня не підтримали поправки.

Напередодні близько тисячі людей вийшли на вулиці Бухареста, протестуючи проти схвалених у середу законодавчих пропозицій.

Щоб законопроект набув сили закону, його мають схвалити у Сенаті, а потім – у нижній палаті парламенту.

Нагадаємо, спроби правлячої коаліції послабити відповідальність за корупційні злочини спричинили масові протести по всій країні.

Три місяці тому уряд схвалив аналогічну постанову про часткове помилування корупціонерів, однак під тиском протестів документ скасували. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Перша річниця Байдена: де виграв, а де програв президент США

Що вдалося, а що ні президенту Джо Байдену? З якими результатами президент США підійшов до своєї першої річниці на посаді?

"Допомогти європейцям повірити в Європу": чого чекати від нової голови Європарламенту

Вперше євроінституцію очолює представниця Мальти – найменшої країни ЄС. Хто така Роберта Метсола, що вона обіцяє та з чим буде боротися на чолі Європарламенту?

Україна змінює суддю в ЄСПЛ: головне про кандидатів, проблеми та процедуру

Суддя ЄСПЛ, призначений від нашої держави, братиме участь у розгляді всіх скарг, поданих проти нашої держави, а також міждержавних справ за позовами України до держави-агресора.