Франція і Британія мають переглянути угоду про мігрантів після виборів - Мей

Понеділок, 8 травня 2017, 17:37

Велика Британія буде змушена переукласти договір, за яким Франція несе відповідальність за припинення потоку мігрантів, які перетинають канал Ла-Манш.

Про це заявила британський прем’єр-міністр Тереза Мей, повідомляє The Times.

Повторне обговорення угоди було ключовою передвиборчою обіцянкою нового президента Франції Еммануеля Макрона, який стверджував, що документ несправедливий по відношенню до Франції.

Сьогодні Мей дала зрозуміти, що угода, яка дозволяє британцям проводити імміграційні перевірки на французькій землі, має бути переглянута.

"Він був обраний, і я маю сказати, що обраний з дуже сильною підтримкою. Що стосується угоди Ле-Туке, насправді вона працює на благо і Британії і Франції. Очевидно, що уряд, який буде обраний після 8 червня (виборів у Британії, - ред.), має повернутися до цього питання", - сказала Мей.

Раніше французька сторона вже пропонувала внести зміни до угоди, щоб мігранти у Кале, які шукають притулку у Британії, мали можливість подавати заявки у Франції.

Згідно з чинною угодою мігранти можуть претендувати на притулок у Британії тільки коли вони прибудуть в країну.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Угода, що розлютила Макрона: як США та союзники змінюють світову систему безпеки

Безпекова угода США, Британії та Австралії спричинила скандал у трансатлантичній спільноті та стала викликом амбіціям Китаю в Індо-Тихоокеанському регіоні.

Східний фланг НАТО: як Румунія шукає інструменти для стримування РФ

Румунія однією з перших держав регіону відчула небезпеку від РФ, почавши вибудовувати систему противаг російському впливу.

Газовий шантаж Путіна: серйозно, проте Україна має шанси на перемогу

Серйозність ситуації на газовому ринку не означає неминучість програшу. Україна може зберегти транзит, завантажити ГТС і при цьому значно знизити ціни.